Dlaczego szkło biofotoniczne sprawi, że będziesz szczęśliwa

Kategoria: Zalety kosmetyków mineralnych
8

Ponad dziesięć lat temu przeczytałem książkę Leslie Kenton zatytułowaną Skin Revolution.

Leslie jest jednym z moich długoterminowych guru. Pionierka w branży zdrowia i urody, jest jedną cholerną, fajną kobietą do startu.

Moja mama, która ceniła sobie zdrowie i sprawność fizyczną, przepych i urodę, przedstawiła mnie tej wspaniałej kobiecie, gdy byłem nastolatkiem. Leslie prowadziła ruch surowego jedzenia, zanim większość z nas była nawet w pieluszkach. Surowe warzywa, nieprzetworzone jedzenie i detoksykacja były uważane za bardzo awangardowe jeszcze w latach 70-tych.

Leslie była jedną z pierwszych brytyjskich redaktorów piękna w Harper's & Queen, gdzie doskonaliła swoje umiejętności pisarskie, a nawet została uprowadzona przez Leonarda Laudera ze sławy Estée Lauder, aby stworzyć linię do pielęgnacji skóry (łaskawie odmówiła). Jest płodną autorką, do tej pory napisała ponad 30 opublikowanych książek, niektóre z nich są bestsellerami, jak wyżej wymienione i inne tytuły, w tym Ageless Ageing i Raw Energy.

Dla mnie książka ta była rewolucją. Wprowadziła koncepcję światła w celu wykorzystania energii i uzdrowienia. W szczególności rozbrzmiewała we mnie wzmianka o magicznym szkle, które było ostatecznym naczyniem do przechowywania eliksirów i balsamów kosmetycznych. Marzyłam, że pewnego dnia uda mi się znaleźć to szkło i umieścić w nim moje produkty.

Kilka lat temu, stało się to rzeczywistością. Obecnie jesteśmy w trendzie z wieloma innymi markami "indie" (małymi partiami, pozyskiwanymi lokalnie, wegańskimi i przyjaznymi dla środowiska), z zamiłowaniem do tworzenia holistycznych, prostych i czystych produktów przechowywanych w szkle biofotonicznym.

Więc dlaczego szkło biofotoniczne jest takie fantasmagoryczne? Jakie są jego właściwości i dlaczego tak wielu szuka tej holistycznej alternatywy?

Fizyka kwantowa mocno udowodniła, że wszystko jest energią i światłem. Ciało ludzkie, rośliny i wszystkie żywe istoty emitują widzialne fale świetlne. Widziane przez czułe kamery, dosłownie świecimy. To światło, którego szczyty i koryta są najprawdopodobniej związane z naszymi naturalnymi biorytmami.

Termin używany do opisu tego typu badań znany jest jako biofotonika. Nasz organizm jest żywy i wibruje światłem na poziomie subatomowym pochodzącym z naszego DNA. DNA w komórkach wibruje z wysoką częstotliwością i stale przekazuje i odbiera energię na subtelnych poziomach, które kontrolują nasze ogólne zdrowie i samopoczucie.

Pole biofotoniczne (znane również jako pole elektromagnetyczne), które jest słabe lub uszkodzone, będzie emitować niższą częstotliwość wskazując "dis-ease" w organizmie. Mówiąc prościej, im większy magazyn energii w organizmie, tym większa moc ogólnego pola energetycznego, co prowadzi do optymalnego stanu zdrowia.

Nasze pole biofotoniczne obejmuje nasze zdrowie i samopoczucie fizyczne, emocjonalne, psychiczne i duchowe. Sposób, w jaki traktujemy nasze ciało, będzie miał bezpośredni związek z naszym polem siłowym lub energetycznym. To ma sens, huh!

Światło fioletowe ma najwyższą częstotliwość spośród wszystkich świateł widzialnych (720-770 mld Hertzów). Badania przeprowadzone przez profesora Hugo Niggli kilka lat temu wykazały, że częstotliwość ta trwale uaktywnia i energetyzuje strukturę molekularną i energie uzdrawiające substancji znajdujących się w ciemnofioletowym szkle, utrzymując je mocno w zamknięciu. Częstotliwość ta jest również taka sama jak rezonans ludzkiego układu nerwowego.

Zielone, brązowe i niebieskie butelki, które są tradycyjnie używane do preparatów kosmetycznych i medycznych mają znacznie niższe częstotliwości drgań i oferują niewiele, jeśli nie ma ochrony przed degradacją spowodowaną przez światło.

Opatentowana mieszanka specjalnych pigmentów tlenkowych ze szkłem w precyzyjnych proporcjach pochodzi z technologii naszych starożytnych przodków, Egipcjan, którzy przechowywali swoje najcenniejsze substancje, olejki, balsamy i eliksiry w złotych lub fioletowych słojach. Choć prawdopodobnie niewiele wiedzieli o biofotonice, wiedzieli, jak w naturalny sposób zachować swoje maści i olejki, które były wykorzystywane do balsamowania i urody.

Jeśli więc zastanawialiście się, dlaczego wybraliśmy ten rodzaj opakowania, to miejmy nadzieję, że to rzuciło trochę światła.

10 wskazówek, które wzmocnią twój nastrój

  1. Wybierz produkty, które są przechowywane i umieszczone w szkle biofotonicznym (szkło fioletowe). Siła lub energia życiowa jest najlepiej zachowana przez szkło fioletowe, którego żaden inny zakres spektralny nie może się równać. Sprawdź nasze nowe butelki na wodę z żelaznego szkła.
  2. Spożywaj więcej surowej żywności. Są one bogate w elektrony i zawierają wyższe poziomy witamin, minerałów i enzymów.
  3. Spędzaj czas na łonie natury i ciesz się wczesnym porannym słońcem. Unikaj noszenia okularów przeciwsłonecznych podczas porannej kuracji, aby zwiększyć poziom hormonów, zrównoważyć nastrój i dodać energii swoim komórkom.
  4. Pij codziennie zielony sok, aby zwiększyć spożycie chlorofilu lub energii słonecznej.
  5. Zminimalizuj narażenie na działanie pól elektromagnetycznych (EMF) i innych szkodliwych, toksycznych substancji chemicznych.
  6. Przyczyniaj się do dobrobytu innych poprzez praktykowanie życzliwości, wdzięczności i hojności.
  7. Osłaniaj i chroń się przed niepożądanymi wpływami energetycznymi (dotyczy to również toksycznych podglądów i krewnych).
  8. Dostosuj się do swojej intuicji, to zawsze będzie Cię prowadzić.
  9. Często zanurzaj się w ruchomej wodzie, aby zresetować i naładować.
  10. Zdejmij buty i zatańcz na trawie do swoich ulubionych piosenek.