Test kosmetyków Earthnicity

Kategoria: Test kosmetyków
7

kosmetyki earthnicity testNa rynku kosmetycznym raz na jakiś czas pojawiają się nowe marki, które w reklamach zachwalają pod niebiosa wszystkie swoje produkty, używając przy tym określeń takich jak „fantastyczne” czy wręcz „rewolucyjne”. Nasz zespół spotkał się z takimi rzeczami już niejednokrotnie, i niestety w większości przypadków rzeczywistość nijak miała się do tego, co przedstawiały takie reklamy. Nie dziwcie się nam zatem, że gdy pojawiło się u nas pudełeczko z próbkami do testów wysłane przez firmę Earthnicity większość z nas podchodziła do tego dość sceptycznie, nie wierząc, że kosmetyki te będą w stanie pozytywnie przejść przez wszystkie nasze – bardzo wymagające! - testy.

Otwieramy zatem zgrabne pudełeczko z napisem „zestaw startowy”, i przeżywamy pierwszy szok: podkład i puder są w formie proszku. Sam zestaw składał się z dwóch podkładów, jednego pudru, jednego korektora i pędzelka, czyli był dosyć standardowy. Po zapoznaniu się z dołączoną do zestawu instrukcją nakładania, od razu zdecydowaliśmy się rzucić przysłane nam kosmetyki na głęboką wodę. Nie przetestowaliśmy ich na pięknej skórze twarzy profesjonalnej modelki, a na zwykłej cerze która – jak w przypadku chyba każdego z nas – posiada mnóstwo niedoskonałości i wad, które dobry makijaż powinien skutecznie ukrywać. Zaczęliśmy od korektora, przed którym postawiliśmy dość trudne zadanie zatuszowania śladów potrądzikowych i przebarwień. Od razu przekonaliśmy się o tym, że nas sceptycyzm był o wiele zbyt wczesny, bowiem korektor doskonale poradził sobie z tym testem, idealnie maskując wszystkie takie niedoskonałości i błyskawicznie wchłaniając się w skórę. Podobne zaskoczenie przeżyliśmy zresztą przy podkładzie, który nałożył się bardzo łatwo i stworzył wrażenie w pełni naturalnej cery, bez żadnego efektu maski.

Zachwycające efekty pokazał nam również dołączony puder, dzięki któremu cera stała się bardzo jasna i nabrała naprawdę zdrowego, świeżego wyglądu. Okazało się zatem, że mineralne składniki znajdujące się w tych kosmetykach rzeczywiście potrafią doskonale wpływać na naszą cerę – już po zakończeniu testu cały wspomniany wyżej sceptycyzm błyskawicznie z nas uleciał. Z czystym sercem polecamy zatem kosmetyki firmy Earthnicity, bo jesteśmy pewni, że będą one w stanie zachwycić nawet najbardziej wymagające użytkowniczki. Zresztą, przed dokonaniem zakupu bez problemu można zamówić próbki i na własnej skórze przekonać się, że faktycznie przynoszą one rewelacyjne efekty.

Pozdrawiamy,

Zespół ladnapani.pl